Zamagurie a jeho verejný život môžete podporiť darovaním 2% z dane na rozvoj činnosti Divadla RAMAGU. Od roku 2009 pôsobíme v Zamagurí na poli divadla, tlače, audiovizuálneho umenia a verejného života. Tento rok sa uchádzame o 2% z Vašich daní, ktoré nám napomôžu i naďalej pracovať pre Zamagurie, rozvíjať kultúru a budovať nové možnosti spoločenského a kultúrneho života v Zamagurí. Vaše rozhodnutie pomôcť RAMAGU nám vytvára ďalšiu cestu ako napredovať a slobodne tvoriť.

 

V prípade akýchkoľvek otázok v súvislosti s darcovstvom 2% pre RAMAGU, o. z. nás pokojne kontaktujte na telefónnom čísle 0903 647 089. Radi vám budeme asistovať :-)

Ak viete ako na to, stačí Vám toto tlačivo: 

Tlačivo: 2% pre RAMAGU

AKO NA TO AK STE ZAMESTNANEC?

Je to jednoduché!

1. Stačí ak do 15. 2. 2017 požiadate svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.

2. Do tlačiva, ktoré nájdete nižšie stačí vyplniť svoje údaje a uvediete aj sumu 2% z Vašej dane. Výpočet zvládnete sami, alebo Vám pomôže kolega, či zamestnávateľ. Naše údaje sme vyplnili za Vás.
3. Najneskôr do 2. mája 2018 doručte formulár a potvrdenie daňovému úradu v mieste vášho bydliska (podľa okresu napr. Kežmarok, Stará Ľubovňa… )

 

AKO NA TO AK STE SZČO, ČI PRÁVNICKÁ OSOBA?
Prosím kontaktujte nás na čísle 0903 647 089 a radi vám akýmkoľvek spôsobom budeme asistovať. Ďakujeme vám, že ste sa rozhodli pomôcť nám touto formou.